Produkcja filmowa

Mariusz Sieńko

KRÓTKI FILM REKLAMOWY

Na mój krótki showreel złożyły się fragmenty takich produkcji, jak: filmy reklamowe, video do social media, filmy korporacyjne, making of, filmy eventowe i wywiady.

ODTWÓRZ FILM

PORTFOLIO

Szukasz osoby, która zrealizuje film promocyjny albo zdjęcie reklamowe dla Twojej firmy?


Ze mną wykonasz jedno i drugie!

Jako freelancer, proste produkcje filmowe i fotograficzne realizuję sam. A Kiedy projekt nabiera złożoności, wtedy niezastąpiona staje się ekipa filmowa, którą kompletuję na indywidualne potrzeby planu zdjęciowego.

Jeśli chcesz wiedzieć o mnie więcej, kliknij w zdjęcie poniżej.

Zapraszam Cię również do kontaktu za pomocą szablonu u dołu strony.

Autoportret fotografa, patrzącego w obiektw, w niebieskiej koszulce, na ciemnym tle.

O MNIE

FILMOWIEC | FOTOGRAF

Samodzielny filmowiec i fotograf. Od 2008 roku pracuję w branży audiowizualnej, w której równolegle zdobywałem doświadczenie jako fotograf, operator i montażysta video. Początkowo w telewizji, później w jednej z największych agencji reklamowych. Te doświadczenia nieuchronnie doprowadziły mnie do działań na własną rękę, również jako osoba organizująca produkcję. :)

O ile strona może sugerować, że jestem freelancerem, to bardziej złożone projekty wymagają ode mnie skompletowania pełnej, profesjonalnej ekipy filmowej.

Tworzę przede wszystkim dla biznesu, agencji reklamowych, marketingowych i PR, oraz bywam wsparciem dla innych domów produkcyjnych.